Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Krasna Łąka - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

899 000 zł500 m² 1 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:13 020 m²

Polecam posiadłość/ siedlisko niedaleko Mikołajek Pomorskich / za Sztumem / w niewielkiej miejscowości Krasna Łąka. Budynek biznesowy z dwoma dużymi salami i zapleczem kuchennym , cały.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł600 m² 1 498,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Polecam posiadłość/ Agroturystka, niedaleko Mikołajek Pomorskich / za Sztumem / w niewielkiej miejscowości Krasna Łąka. Budynek biznesowy z dwoma dużymi salami i zapleczem kuchennym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

100 000 zł917 m² 109,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona nad pięknym jeziorem Dzierzgoń w miejscowości Rodowo Małe w okolicy domków wypoczynkowych. 917 m2 o regularnym kształcie, bez znacznych nierówności. Uzbrojona (woda,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł45 m² 4 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m , położone na I piętrze w budynku w bardzo dobrej lokalizacji. Układ i stan mieszkania Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Otoczyn

Otoczyn(Krasna Łąka + 23 km)

135 000 zł13 100 m² 10,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne o powierzchni 13100 ha. Działka znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Królewo(Krasna Łąka + 20 km)

265 000 zł120 m² 2 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 386 m²

Oferta: na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny dom z 1880 roku, położony w malowniczej miejscowości Królewo. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, ciszy oraz nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany Klecie

Klecie(Krasna Łąka + 18 km)

399 000 zł300 m² 1 330 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Cena do negocjacji dla zdecydowanego klienta -zapraszam do kontaktu! Oferuje Państwu na sprzedaż budynek, który znajduje się w województwie Pomorskim, powiecie Malborskim, gminie Stare Pole,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Chopina

Prabuty(Krasna Łąka + 14 km)

550 000 zł110 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:977 m²

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ulicy Chopina z działką o powierzchni 977 m2 w Prabutach. Teren przy.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł86 m² 1 802 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Żuławka Sztumska tam, gdzie codzienność ma poetycki rytm. Są miejsca, o których nie pisze się w pośpiechu. Miejsca, które jak chciałby Mickiewicz najpierw się czuje, a dopiero potem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Prabuty(Krasna Łąka + 14 km)

790 000 zł176,90 m² 4 465,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 176,9 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Prabut. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł277 m² 223,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę inwestycyjną w mieście Zalewo gm. Zalewo powiat Iławski , woj. Warmińsko-Mazurskie Nieruchomość: - działka ma powierzchnię 277 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Malbork(Krasna Łąka + 22 km)

499 999 zł80 m² 6 249,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij